Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 19:36:45

Стартував навчальний семінар з питань впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство

30.06.2021   12:48Агенцiя

Семінар організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональним координатором в напрямку запобіганню та протидії домашньому насильству для представників територіальних громад.

Відкриваючи семінар, заступник директора Департаменту В'ячеслав Голуб наголосив на важливості злагодженої роботи органів та установ, до компетенції яких належить реалізація програм для кривдників в області.

До обговорення основних питань семінару запрошені: Козуб Лідія Іванівна -  національний експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та Волинець Наталія Іванівна - сертифікований тренер програм для кривдників, практичний психолог по роботі з різними видами травматизацій та залежностей.

Важливий аспект реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашнього насильства - це робота з усіма членами родини, у тому числі з кривдником, яка є суттєвою умовою подолання негативної сімейної ситуації, а також ресурсом для виходу з небажаних обставин.
Робота з кривдником спрямована на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до власних вчинків та їхніх наслідків, до виконання батьківських обов’язків.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» завдання з організації та проведення роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство покладається на місцеві державні адміністрації (включаючи забезпечення фахівцями, приміщеннями та ресурсами).

Виконання програм для кривдників забезпечують фахівці, які пройшли відповідне навчання.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини