Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 21:04:57

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

24.06.2021   14:54Агенцiя

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

З основними ознаками розвитку туристичних дистинацій присутніх ознайомила консультантка Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», кандидат наук з державного управління Тетяна Тимошенко.

Про шляхи залучення туристів говорив випусковий редактор журналу «Сіверянський літопис», кандидат історичних наук Ервін Міден, а заступник начальника правління культури Чернігівської міської ради Катерина Литвин презентувала роботу Регіональної туристичної організації та зупинилася на проблемах та здобутках.

Навчання проходитиме і у практичній площині та продовжиться на базі відпочинку «Андріївські озера», де мова йтиме про агротуризм, особливості його менеджменту та посилюючі фактори розвитку. Серед головних спікерів - власник бази відпочинку «Андріївські озера» Сергій Карпачов та начальник відділу державних закупівель Дмитрівської селищної ради Микола Череп.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини