Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові
Відбулася друга черга захистів перспективних планів у конкурсі на заміщення вакантних посад директорів чернігівських шкіл.
16 червня комісія визначалася з майбутніми директорами НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – інформаційно – технологічний ліцей № 16» і загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №18 та №34.
За результатами конкурсу на посаду керівника ЗОШ №34 було переобрано нинішнього директора цієї школи Носача Олександра Борисовича, у ЗОШ №18 директором було обрано Хоменко Ірину Миколаївну, а школу-ліцей № 16 тепер очолить Докіна Наталія Юріївна.
Від імені всієї конкурсної комісії її голова Олександр Ломако привітав переможців відбору і побажав їм плідної праці.
Конкурси серед претендентів на посади керівників семи закладів загальної середньої освіти проходть у Чернігівській міській раді цього тижня. Обираються директори загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 5, № 14, № 18, № 34, загальноосвітньої школи І ступеня № 36 і комунальних закладів «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – інформаційно – технологічний ліцей № 16» та «Чернігівський навчально – реабілітаційний центр № 1» Чернігівської міської ради.
Після вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів, мотиваційних листів і перспективних планів розвитку навчального закладу до участі в конкурсному відборі на посади керівників цих закладів допущено 14 кандидатів.
Довідково: перший конкурс на посади директорів шкіл у Чернігові відбувся в 2017 році. Відтоді вакансії на ці посади заповнюються тільки через такий відбір.
Рішення Чернігівської міської ради від 17.08.2017 року № 22/VII-15 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності»
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression