ЗНО з іспанської, німецької та французької мов складали 44 випускники регіону
24 травня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов. До участі у ньому в області зареєструвалося з іспанської мови – 3 особи; з німецької мови – 32 особи; з французької мови – 9 осіб.

ЗНО складали в Києві.
У пунктах оцінювання були забезпечені належні санітарно-епідеміологічні заходи.
Нагадаємо, що учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 31 травня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Додаткове тестування з німецької мови відбудеться 2 липня; з іспанської – 5 липня; з французької мови – 6 липня.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.