Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 18:45:00

Учнівство Чернігівщини реалізує проєкт від Представництва ЄС в Україні

25.05.2021   12:44Агенцiя

У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї стартував проєкт «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

 

 

Уже вдруге заклад освіти одержав перемогу в конкурсі проєктів євроклубів від Представництва ЄС. Минулого року це була ініціатива, присвячена темі екології. Цього року актуальною, на думку самих учнів, є тема безпеки в мережі інтернет.

Не кожна дитина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо ризиків у цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в цифровому просторі. Діти мають право здобувати знання та підтримку у використанні цифрового середовища. Тож, проєкт «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємось можливостями» допоможе стейкхолдерам дізнатися більше про свої права та вміти їх захистити,  зрозуміти, як діяти в складних ситуаціях. А також отримати  поради, як критично ставитися до інформації та оточувати себе лише корисним контентом у Інтернеті.

 21 травня відбулися перші інформаційні зустрічі у рамках реалізації проєкту. Вони стануть запорукою створення пам’яток «Безпека в Інтернеті», що будуть поширюватися серед шкіл Чернігівщини та мешканців області.

До учнівства з тренінгом завітала Наталія Кулікова, юристка Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Під час зустрічі учні й учениці змогли обговорити основні правила безпеки в Інтернеті під час користування соціальними мережами та оплатою в інтернет  магазинах. А також розмірковували над поняттям «власний щит безпеки» - хто зможе допомогти при відчутті себе в небезпеці (друзі, батьки, педагоги, екстренні служби). Тренінг викликав надзвичайну цікавість серед учнівства. Тож, сподіваємося, спілкування продовжиться. 

Під час онлайн зустрічі зі Світланою Тарабановою (Всеукраїнська організація «Жіночий консорціум України») учні й учениці обговорили правила безпечного знайомства в Інтернеті. А також змогли проаналізувати відеоролик «Мало знала: телефон дитячої лінії», який  був створений громадською групою «Голоси дітей» за підтримкою Жіночого Консорціуму України та Ради Європи.

До онлайн події на платформі Zoom долучилися партнерські євроклуби - Євроклуб "Сузір’я", село Леляки Баришівського району, координаторка Тетяна Лепеха та Євроклуб Diversity Ліцею імені Олени Пчілки м.Ковеля Волинськоі області (координаторка Вікторія Гарбуз).

Попереду – соціологічне дослідження з теми, розробка, друк та поширення пам’ятки, подальші зустрічі зі спеціалістами в цій сфері. Запрошуємо всіх зацікавлених до реалізації проєкту! Прямуємо разом!

 

Координаторка проєкту – Антоніна Федорченко, тел. 0635342703

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини