Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 16:17:52

Молодіжна школа бізнесу - творча атмосфера та потужне коло спілкування

24.05.2021   13:14Агенцiя

Минув тиждень інтенсивного навчання в Молодіжній школі бізнесу, організованої в рамках реалізації заходів обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації Олександра Хомик та генеральний директор ДО «РФПП по Чернігівській області» Валерія Неудачина привітали молодь з успішним завершенням навчань фінансової грамотності та урочисто  вручили пам’ятні сертифікати учасника програми «Молодіжна школа бізнесу».

Програма передбачала освоєння основ бізнес-планування, презентації практичних прикладів ведення власної справи, ознайомлення з існуючою фінансово-кредитною підтримкою підприємців та сервісами Державної служби зайнятості для малого і середнього бізнесу в форматі лекцій, інтерактивних тренінгів, фінансових ігротек.

Підтримка та розвиток молодіжного підприємництва є запорукою підвищення рівня зайнятості, зокрема серед молоді та створення нових малих підприємств і додаткових робочих місць. Тому, робота Молодіжної школи бізнесу на цьому не завершена.

Відділ забезпечення розвитку підприємництва

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини