Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 01:45:45

Молодіжна школа бізнесу - творча атмосфера та потужне коло спілкування

24.05.2021   13:14Агенцiя

Минув тиждень інтенсивного навчання в Молодіжній школі бізнесу, організованої в рамках реалізації заходів обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2027 роки.

Директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації Олександра Хомик та генеральний директор ДО «РФПП по Чернігівській області» Валерія Неудачина привітали молодь з успішним завершенням навчань фінансової грамотності та урочисто  вручили пам’ятні сертифікати учасника програми «Молодіжна школа бізнесу».

Програма передбачала освоєння основ бізнес-планування, презентації практичних прикладів ведення власної справи, ознайомлення з існуючою фінансово-кредитною підтримкою підприємців та сервісами Державної служби зайнятості для малого і середнього бізнесу в форматі лекцій, інтерактивних тренінгів, фінансових ігротек.

Підтримка та розвиток молодіжного підприємництва є запорукою підвищення рівня зайнятості, зокрема серед молоді та створення нових малих підприємств і додаткових робочих місць. Тому, робота Молодіжної школи бізнесу на цьому не завершена.

Відділ забезпечення розвитку підприємництва

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини