Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 16:18:30

У Чернігові навчальний рік для школярів завершується 4 червня

20.05.2021   09:51Агенцiя

У чернігівських школах останній день навчального 2020-2021 року - 4 червня. Дата пов’язана з виконанням вимог законодавства, яке передбачає, що у навчальному році обов’язково повинно бути 175 навчальних днів.

За її словами, у навчальних закладах освітній процес продовжується у звичайному режимі. Відвідування відповідає показникам минулих років. Зокрема, за 17 травня у школах зафіксовано 5 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей різного віку. Але говорити, що такі показники є загрозливими - підстав поки немає. Також наразі хворіють 2 педагоги та 1 технічний працівник.

Крім того, з 21 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання. В тих школах, де працюватимуть пункти тестування, у дні проведення ЗНО буде організоване дистанційне навчання для інших учнів, щоб діти не виходили на навчання по суботам.

Видача документів про досягнення знань учням, які закінчують 9 класи, відбуватиметься 9 червня. А атестати випускникам шкіл видаватимуть 30 червня - 1 липня.

Дошкільні навчальні заклади міста працюють стабільно, відвідування відповідає попереднім періодам.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини