Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 04:16:44

Як залучати громадян до діяльності органів місцевої влади?

19.05.2021   07:41Агенцiя

Ініціатива «Партнерство ”Відкритий уряд”»; Як залучати громадськість до діяльності органів місцевої влади та прийняття рішень; Комунікації в громадах: форми та методи; Основні аспекти взаємодії зі ЗМІ та комунікацій у мережі «Фейсбук».

Такі питання обговорювались під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основи державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства України та залучення громадян до діяльності органів місцевої влади».

Воно організовано Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Навчання призначене для представників територіальних громад,  районних державних адміністрацій, районних рад відповідальних за  комунікації з громадськістю, висвітлення роботи органу влади в соціальних мережах.

З учасниками спілкувались юрист Громадської організації «МАРТ» Дмитро Науменко; представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірина Мироненко та Валерій Сорокін; політичний оглядач Юрій Паперний.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.