Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 17:09:17

Прилуки: методичний міст – практичний шлях взаємодії

15.05.2021   09:45Агенцiя

В залі управління освіти зібрались представники двох освітніх комунальних установ Прилуцької міської ради – Інклюзивно-ресурсного центру та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, щоб офіційно задокументувати співпрацю, яка налагоджена і активно здійснюється.

Директори Центрів Світлана Чернякова та Вікторія Кабанець ознайомили учасників зібрання з пріоритетними завданнями Центрів та визначили основні напрямки співпраці з питань удосконалення системного кваліфікованого супроводу педагогічних працівників; з питань інклюзивної освіти; психолого-педагогічної та корекційно-розвиткової діяльності; психологічної підтримки та консультування.

Питання психологічного супроводу інклюзивного навчання в закладах освіти висвітлила психолог Прилуцького центру ПРПП Ірина Огорілко.

Працівники двох установ задавали одне одному запитання, отримували відповіді і запланували ряд спільних заходів на травень місяць та надалі.

Підсумком методичного мосту стало підписання угоди про співпрацю двох установ. Хочемо зазначити, що ініціатором даного заходу щодо узгодження співпраці між двома установами та підписання угоди була заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко.

Останні новини Чернігівщини

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини