Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 18:06:30

Прилуки: методичний міст – практичний шлях взаємодії

15.05.2021   09:45Агенцiя

В залі управління освіти зібрались представники двох освітніх комунальних установ Прилуцької міської ради – Інклюзивно-ресурсного центру та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, щоб офіційно задокументувати співпрацю, яка налагоджена і активно здійснюється.

Директори Центрів Світлана Чернякова та Вікторія Кабанець ознайомили учасників зібрання з пріоритетними завданнями Центрів та визначили основні напрямки співпраці з питань удосконалення системного кваліфікованого супроводу педагогічних працівників; з питань інклюзивної освіти; психолого-педагогічної та корекційно-розвиткової діяльності; психологічної підтримки та консультування.

Питання психологічного супроводу інклюзивного навчання в закладах освіти висвітлила психолог Прилуцького центру ПРПП Ірина Огорілко.

Працівники двох установ задавали одне одному запитання, отримували відповіді і запланували ряд спільних заходів на травень місяць та надалі.

Підсумком методичного мосту стало підписання угоди про співпрацю двох установ. Хочемо зазначити, що ініціатором даного заходу щодо узгодження співпраці між двома установами та підписання угоди була заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини