Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:46:50

Основні аспекти діяльності старости та комунікація з жителями старостинських округів

11.03.2021   17:56Агенцiя

Саме про це йдеться під час чергового онлайн-навчання «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів».

Вебінар проводиться Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації 11–12 березня для старост старостинських округів територіальних громад області.

В перший день навчання його учасники ознайомилися з порядком  вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування; особливостями надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та користування відповідними електронними сервісами.

В контексті висвітлення теми щодо надання соціальних послуг в громаді старости отримали роз’ясненням щодо прийому документів на оформлення субсидій, державних допомог, пільг та інших соціальних виплат. Водночас мова йшла про застосування інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». Окрім цього, висвітлювалися заходи по впровадженню нової версії публічного сервісу «Реєстр територіальних громад».

Наступний блок питань стосуватиметься налагодження комунікації старост із жителями своїх округів. Вони дізнаються про способи налагодження ефективного спілкування під час особистого прийому громадян; комунікації з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення. Старости отримають практичні настанови щодо організації та  проведення загальних зборів громадян; подання петицій та місцевих ініціатив; аналізу проєктів рішень ухвалених місцевою радою та її виконавчими органами.

Учасники зустрічі дізнаються про останні новації нормативно-правової бази щодо діяльності старост; роль та місце локальних актів в унормуванні діяльності старост та основні тенденції розвитку інституту старост у найближчій перспективі.
 
Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ