Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 00:30:00

Відновлюємо очні заняття

18.02.2021   11:34Агенцiя

За ініціативою Михайло-Коцюбинської селищної ради 17 лютого стартувало навчання для штатних працівників апарату виконкому, старост та депутатів територіальної громади.

Під час відкриття селищний голова Ніна Ворох підкреслила важливість підвищення рівня професійної компетентності посадовців, особливо з початком нової каденції.  

Директор Центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко подякував за виявлену інціативу та презентував селищній раді бібліотечку для самопідготовки - як видання закладу, так і літературу, надану Програмою Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні".

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Іван Вересоцький детально, на прикладах, ознайомив учасників семінару зі структурою електронної декларації та вимогами, що висуваються під час її заповнення, зробивши наголос на останніх змінах, а також на відповідальності за порушення існуючих норм.

Начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Олена Рижко в деталях розповіла про правила діловодства, що застосувуються в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, проілюструвавши їх на прикладах реальних ситуацій та документів. Наголошувалося - правильне ведення діловодства означає скорочення часу, необхідного для підготовки відповіді, а також сприяє якості рішень, що ухвалються. Поза очевидною технічною складовою діловодство таким чином впливає на зміст роботи, тож вимагає професійного підходу.

Наступні заняття семінару присвячуватимуться питанням правового та ресурсного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.