Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 11:31:46

Відновлюємо очні заняття

18.02.2021   11:34Агенцiя

За ініціативою Михайло-Коцюбинської селищної ради 17 лютого стартувало навчання для штатних працівників апарату виконкому, старост та депутатів територіальної громади.

Під час відкриття селищний голова Ніна Ворох підкреслила важливість підвищення рівня професійної компетентності посадовців, особливо з початком нової каденції.  

Директор Центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко подякував за виявлену інціативу та презентував селищній раді бібліотечку для самопідготовки - як видання закладу, так і літературу, надану Програмою Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні".

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Іван Вересоцький детально, на прикладах, ознайомив учасників семінару зі структурою електронної декларації та вимогами, що висуваються під час її заповнення, зробивши наголос на останніх змінах, а також на відповідальності за порушення існуючих норм.

Начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Олена Рижко в деталях розповіла про правила діловодства, що застосувуються в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, проілюструвавши їх на прикладах реальних ситуацій та документів. Наголошувалося - правильне ведення діловодства означає скорочення часу, необхідного для підготовки відповіді, а також сприяє якості рішень, що ухвалються. Поза очевидною технічною складовою діловодство таким чином впливає на зміст роботи, тож вимагає професійного підходу.

Наступні заняття семінару присвячуватимуться питанням правового та ресурсного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень

Викрито схему ухилення від сплати податку на додану вартість на суму 5,5 млн гривень 11:15

Працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області виявлено підприємство з ознаками «фіктивності», яке імітувало здійснення сільськогосподарської діяльності.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 419 осіб 10:43

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 12 травня в області щеплено першою та другою дозою 20140 людей.

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині

АМКУ дозволив продаж трьох агрокомпаній на Чернігівщині 10:32

Антимонопольний комітет України надав дозвіл фізичній особі — громадянину України на придбання трьох агрокомпаній на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Конкурс журналістських робіт

Конкурс журналістських робіт "МедіаЧе-2021" 10:17

Традиційний весняний конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини — "МедіаЧЕ" — стартує цього травня вже шостий рік поспіль.