Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 19:14:40

Інформаційна сесія для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій

17.02.2021   11:44Агенцiя

ULEAD Чернігівський регіональний офіс провів інформаційну сесію для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій.

Для громад підготували матеріали фахівці Чернігівської ОДА, Державної служби надзвичайних ситуацій та Навчально-методичного центру цивільного захисту в області.

«Маємо низку проблем, особливо у сільській місцевості. Передусім, це питання пожежних водойм, кількість яких постійно зменшується. Крім того, в деяких випадках наявні водойми не мають балансоутримувачів, а отже за ними ніхто не доглядає. Певно, що це потрібно виправляти, і сподіваюсь, що наші інформаційні сесії допоможуть нам розв’язати цю проблему», - наголосив Володимир Климчук, головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту УДСНС України у Чернігівській області.

Фахівці служб озвучили численні проблеми, які є у частинах місцевої пожежної охорони. Це передусім застаріла техніка та організації цілодобового чергування частин в окремих населених пунктах.

В громад сьогодні є низка можливостей для поліпшення рівня підрозділів пожежної охорони. Крім того, є гарні практики, коли громади створюють центри безпеки, які об’єднують низку служб.

«Таких інформаційних сесій у нас буде 4, і ми прагнемо не лише встановити комунікацію між громадами та відповідними службами. Наша ціль, щоб проблеми, про які говоритимуть обидві сторони вирішували», - наголошує Олександр Мельник, радник з питань місцевого самоврядування та децентралізації Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини