Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 10:43:22

Інформаційна сесія для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій

17.02.2021   11:44Агенцiя

ULEAD Чернігівський регіональний офіс провів інформаційну сесію для фахівців громад з питань формування організаційної структури захисту населення від надзвичайних ситуацій.

Для громад підготували матеріали фахівці Чернігівської ОДА, Державної служби надзвичайних ситуацій та Навчально-методичного центру цивільного захисту в області.

«Маємо низку проблем, особливо у сільській місцевості. Передусім, це питання пожежних водойм, кількість яких постійно зменшується. Крім того, в деяких випадках наявні водойми не мають балансоутримувачів, а отже за ними ніхто не доглядає. Певно, що це потрібно виправляти, і сподіваюсь, що наші інформаційні сесії допоможуть нам розв’язати цю проблему», - наголосив Володимир Климчук, головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту УДСНС України у Чернігівській області.

Фахівці служб озвучили численні проблеми, які є у частинах місцевої пожежної охорони. Це передусім застаріла техніка та організації цілодобового чергування частин в окремих населених пунктах.

В громад сьогодні є низка можливостей для поліпшення рівня підрозділів пожежної охорони. Крім того, є гарні практики, коли громади створюють центри безпеки, які об’єднують низку служб.

«Таких інформаційних сесій у нас буде 4, і ми прагнемо не лише встановити комунікацію між громадами та відповідними службами. Наша ціль, щоб проблеми, про які говоритимуть обидві сторони вирішували», - наголошує Олександр Мельник, радник з питань місцевого самоврядування та децентралізації Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

10 травня - Всесвітній день кактуса

10 травня - Всесвітній день кактуса 08:30

10 травня проводиться Всесвітній день кактуса. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.