Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 19:59:08

Проведено навчальний семінар-тренінг з питань соціального супроводу опікунських сімей

11.02.2021   12:01Агенцiя

Обласним центром соціальних служб організовано та проведено навчальний семінар-тренінг з питань соціального супроводу опікунських сімей, соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу для новопризначених фахівців із соціальної роботи територіальних громад області.

Під час роботи учасники ознайомились із загальними характеристиками та специфікою усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, а також нормативно-правовою базою, що регулює роботу з даною категорією сімей.

Психолог відділу методичного забезпечення соціальної роботи та організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Олена АБИНАШНА розповіла, як ефективно здійснювати інформаційну кампанію щодо поширення сімейних форм виховання з метою формування позитивної громадської думки щодо сімейних форм державної опіки, та про особливості попередньої роботи з кандидатами на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Адже попереднє вивчення мотивації майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів є важливим та відповідальним кроком для майбутнього успішного функціонування прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

Також на семінарі обговорили питання взаємодії центрів соціальних служб та слудб у справах дітей під час створення та функціонування прийомних сімей чи дитячих будинків сімейного типу.

Навчальна програма була наповнена великою кількістю практичних завдань, під час яких в учасників сформувались навички якісного здійснення оцінки потреб дитини та ведення особової справи. Своїми практичними знаннями та навичками щодо соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу поділилась Яна РУДЯ, фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

У ході навчання 14 учасників семінару отримали методичні матеріали, необхідні для подальшого практичного використання у роботі з сім’ями опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини