Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 травня, 19:53:50

Навчання для секретарів рад територіальних громад

30.01.2021   12:35Агенцiя

Протягом 28–29 січня пройшли перші два дні дистанційного навчання «Організація роботи ради територіальної громади» для секретарів рад територіальних громад Чернігівської області. Навчання організоване Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

За підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» для представників територіальних громад області у форматі тренінгу висвітлені кадрові питання проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Експерт Програми Наталія Гнидюк окреслила основні моменти щодо прийняття кадрових рішень в органах місцевого самоврядування, зокрема щодо переведення державних службовців на посади в органи місцевого самоврядування, присвоєння рангів та категорій працівникам ОМС та відповіла на актуальні запитання учасників навчання.

Особливості законодавства про службу в органах місцевого самоврядування висвітлила Ірина Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. Головні моменти організації діяльності ради та виконавчого комітету територіальної громади, питання регламенту та планування роботи розкрила Олександра Негода, заступник начальника організаційного відділу обласної ради.

Окремим питанням семінару стала проблематика взаємодії секретарів ради зі старостами, місце та роль старост в системі місцевого самоврядування, яке висвітлив Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.
Головні аспекти приватизації об’єктів державної та комунальної власності стали предметом виступу Валерія Йовенка, заступника начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою 17:48

Заступник голови Офісу Президента, координатор програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко вважає, що співпраця держави з органами місцевого самоврядування дуже змінилося після місцевих виборів у 2020 році.

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом 14:41

Вихідними один із патрульних екіпажів на вулиці Козацькій зупинив легковий автомобіль Renault Logan, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі "Наша громада". Підтримайте! 14:26

Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня й організований у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наближається день, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу. ВІДЕО 14:14

Зустріч із головою правління Чернігівського обласного відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Анжелою Мойсієнко.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:21

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.