Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 14:43:50

Навчання для секретарів рад територіальних громад

30.01.2021   12:35Агенцiя

Протягом 28–29 січня пройшли перші два дні дистанційного навчання «Організація роботи ради територіальної громади» для секретарів рад територіальних громад Чернігівської області. Навчання організоване Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

За підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» для представників територіальних громад області у форматі тренінгу висвітлені кадрові питання проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Експерт Програми Наталія Гнидюк окреслила основні моменти щодо прийняття кадрових рішень в органах місцевого самоврядування, зокрема щодо переведення державних службовців на посади в органи місцевого самоврядування, присвоєння рангів та категорій працівникам ОМС та відповіла на актуальні запитання учасників навчання.

Особливості законодавства про службу в органах місцевого самоврядування висвітлила Ірина Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. Головні моменти організації діяльності ради та виконавчого комітету територіальної громади, питання регламенту та планування роботи розкрила Олександра Негода, заступник начальника організаційного відділу обласної ради.

Окремим питанням семінару стала проблематика взаємодії секретарів ради зі старостами, місце та роль старост в системі місцевого самоврядування, яке висвітлив Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.
Головні аспекти приватизації об’єктів державної та комунальної власності стали предметом виступу Валерія Йовенка, заступника начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини