Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:24:08

Охочих вчитися після 45 років стало більше

28.01.2021   11:10Агенцiя

Щороку зростає кількість громадян, які скористалися шансом стати більш конкурентоспроможними на ринку праці. Про це говорять у службі зайнятості, підводячи підсумки минулого року.

Торік обласною службою зайнятості видано 43 ваучери на навчання громадянам старше 45 років. Вони за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття здобували професії кухара, кондитера, швачки, сестри медичної, тракториста-машиніста. Загалом же перелік професій, за яким може бути виданий ваучер, на сьогодні налічує понад 40 робітничих професій та майже 30 спеціальностей.  

У службі зайнятості пояснюють, що ця послуга – не для офіційно зареєстрованих безробітних, а саме для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років, зі страховим стажем не менше 15 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту. За окремих умов ваучер можуть отримати внутрішньо переміщені особи, звільнені з військової служби, учасники АТО.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини