Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 08:14:44

Навчання проведено для працівників служб у справах дітей територіальних громад області

30.12.2020   12:16Агенцiя

«Захист прав, свобод та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм відповідних статусів, реалізація їх прав на виховання у сім’ї» - навчання під такою назвою проведено для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, територіальних громад області.

Організатори: Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації та Служба у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Учасники навчання розглянули такі питання:
🔸 діяльність служб у справах дітей у сфері профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту дітей, які постраждали від домашнього насильства,  жорстокого поводження, воєнних дій та збройних конфліктів
🔸 соціально-правовий захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
🔸 особливості діяльності служб у справах дітей при усиновленні дитини.
🔸 вимоги щодо роботи з висновками про стан здоров’я дитини
🔸 основні засади діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. виконання прогнозованих показників влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.
🔸 окремі аспекти міграційного законодавства у сфері захисту прав дітей.
🔸 здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Захід проведено дистанційно,за допомогою платформи 3СХ.

Доповідали, консультували, відповідали на питання: заступник начальника Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Наталія Кирієнко,  представник Чернігівського обласного центру соціальних служб Світлана Лукашенко та працівники Служби у справах дітей облдержадміністрації: Юлія Олифіренко,  Наталія Руденок, Станіслав Железний, Олександр Хоменко,  Олена Гавриль.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.