ДАІ потурбувалося, щоб батьки не хвилювалися
Кожен з нас бажає бачити свою дитину щасливою і здоровою. І кожний певен, що його кмітливе маля під колесами автомобіля вже точно не опиниться. Але якщо дитина вчасно не прийшла додому, батьки починають хвилюватися, чи все гаразд. Дорослі придумують різні варіанти розвитку подій, нервово дзвонять друзям і знайомим, з якими може перебувати їхнє дитя.
Це споконвічна батьківська тривога в наш час ґрунтується на тому, що от уже багато років нещасні випадки, як загроза здоров'ю й життю дитини, випереджають хвороби.
10 жовтня інспектор відділення ДАІ м. Чернігова капітан міліції Олеся Сидоренко побувала в загальноосвітній школі №24 на виховній годині, присвяченій вивченню Правил дорожнього руху під назвою «Мій друг - дорожній рух!»
Даний захід проводився з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та залучення неповнолітніх учасників дорожнього руху до вивчення Правил безпечної поведінки на дорозі.
Вчителі та діти підготували цікаву та повчальну програму, де у віршованій та пісенній формах нагадали про безпечну поведінку на дорозі:
- рухатися по тротуарах по правій стороні;
- переходити дорогу у незаборонених місцях;
- перед тим, як перейти проїзну частину дороги, потрібно впевнитись у відсутності транспортних засобів, спочатку подивитися вліво і вправо, а потім рухатися;
- переходити дорогу спокійно, не поспішаючи;
- виконувати сигнали світлофора;
- виходити з транспорту після повної його зупинки;
- грати в ігри лише у дворах або спеціально відведених місцях, де рух транспортних засобів заборонено.
Інспектор ДАІ Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Олеся Сидоренко розповіла, що в Чернігові за участю дітей трапилось 22 дорожньо-транспортні пригоди, навела приклади ДТП, продемонструвала дітлахам повчальні відеоролики, кожному учневі подарувала на згадку розмальовки та вручила профілактичні листівочки, де прописані правила дорожнього руху, які повинні виконувати діти.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.