Міносвіти змінило дату зимових канікул
Українські школярі матимуть подвійні зимові канікули. Про це повідомляє Міністерство науки та освіти України.
Як повідомили у відомстві, у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації в країні дати зимових канікул у школах довелося відкорегувати.
Так, в поточному навчальному році школярі на зимові канікули підуть двічі.
Перші зимові канікули триватимуть з 28 грудня до 10 січня, а другі – з 15 до 21 лютого.
Раніше повідомлялось, що за повністю дистанційне навчання в умовах епідемії висловилися лише 5% українців. Понад 70% батьків проти дистанційного навчання у школах.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.