Про особливості відповідальності за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень
Йшлося під час навчання 23 жовтня за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».
Захід організований Чернігівським Центром підвищення кваліфікації для працівників апаратів виконкомів рад об'єднаних територіальних громад, міст обласного значення, райдержадміністрацій, апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
Навчання здійснювалося в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ.
Під час вебінару учасники семінару обговорили історичний ракурс корупції та міжнародний досвід протидії їй та запобігання, отримали роз'яснення щодо причин сучасного рівня корупції в Україні та заходами системної боротьби з корупцією в Україні та світі. А також отримали пояснення стосовно того, як трактуються корупція та корупційні правопорушення в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією.
Слухачі семінару отримали обґрунтовані відповіді на численні запитання.
Проводили семінар-навчання Вячеслав Пузирний – професор кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка", доктор юридичних наук та Іван Вересоцький – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.