Професійне навчання – крок до здійснення мрій
У цьому переконаний Кирило Федосов з села Роїще, що на Чернігівщині. Ще з раннього дитинства у хлопця була мрія… Він хотів бути токарем, як його тато. І наразі втілити задумане у життя юнаку допомогла служба зайнятості.
15 вересня Кирило за направлення Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості розпочав навчання за професією токар ІІ-ІІІ розряду.
Навчатиметься він шляхом поєднання очної та дистанційної форм з онлайн-підключенням педагогів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Протягом дев’яти місяців юнак навчиться виконувати токарне оброблення деталей, опанує основи креслення, дізнається секрети обробки металу на сучасних металообробних верстатах тощо. А здобуті знання закріпить на практиці безпосередньо на робочому місці, яке гарантує ПрАТ Чернігівський механічний завод.
Роботодавець задоволений попередньою співпрацею зі службою зайнятості. Адже, як показує досвід, безробітні, що пройшли навчання за направленням служби зайнятості, мають хороші знання, практичні навички та відповідають вимогам сучасного ринку праці, а це, в свою чергу, гарантує якісне укомплектування вакансій.
Довідково: Служба зайнятості організовує професійне навчання за професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом у роботодавців. Безробітні вчаться як у навчальних закладах області, так і за її межами, в тому числі у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Зокрема, на сьогодні роботодавці області потребують 12 токарів, а саме: у Прилуках, Ніжині, Чернігові та Носівці.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.