Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:45:08

У Чернігівській міській раді привітали переможців конкурсу “Учитель року”

03.10.2012   16:43

Переможців І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2012” напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – привітали народний депутат України Сергій Андрос та секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Зокрема, О. Шеремет підкреслив, що така зустріч уже стала традицією і є доброю нагодою подякувати за подвижницьку працю вчителя. “Спасибі за вашу фахову майстерність, за відповідальне відношення до справи виховання й навчання дітей, за активну громадську позицію”, – звернувся секретар міської ради до освітян.

На думку народного депутата України Сергія Андроса, участь у конкурсі – це можливість якнайкраще проявити себе та мобілізувати усі свої професійні вміння. “Попри невелику заробітну плату й високе навантаження ви зберігаєте вірність професії, молоді покоління йдуть у педагогічні вузи. Учитель – не просто професія, а покликання”, – переконаний народний депутат.

Сергій Олександрович вручив усім лауреатам конкурсу пам’ятні подарунки – сучасні електронні книги, що стануть у нагоді в роботі педагогів. Він щиро побажав освітянам щастя, благополуччя, поваги і пошани суспільства.

У неформальному спілкуванні депутат відповів на численні запитання учасників зустрічі щодо фінансового забезпечення бюджетної галузі, підвищення рівня життя населення, розвитку реального сектора економіки.

У зустрічі також взяли участь начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко та директор науково-методичного центру Ніна Куранда.

Переможцями стали:

у номінації “Українська мова та література” – Наталія Валеріївна Ленько, учитель ЗНЗ №7;

у номінації “Біологія” – Олена Анатоліївна Куценко, учитель ЗНЗ№29;

у номінації “Етика” – Ніна Олександрівна Неруш, учитель ліцею №22;

у номінації “Іноземна мова (англійська)” – Ганна Миколаївна Приходько, учитель гімназії №31;

у номінації “Фізична культура” – Олена Володимирівна Кукобко, учитель ЗНЗ №21.

У проведенні І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2012” взяли участь загалом 43 учителі чернігівських шкіл.

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.