Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 06:26:22

Прилуки: перевірили готовність загальноосвітніх закладів міста до початку нового навчального року

21.08.2020   12:44Агенцiя

Комісія з вивчення стану готовності навчальних закладів міста до нового навчального року на чолі із заступником міського голови Тетяною Шкуренко 19 серпня відвідала освітні заклади міста.

Члени робочої комісії особливу увагу зосередили на готовності закладів до роботи в умовах адаптивного карантину та епідситуації через COVID-19, а саме створення безпечного освітнього простору та належних умов перебування дітей у закладах, що передбачені Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину.
 
Перевірено навчальні класи, шкільні їдальні, харчоблоки, майстерні, спортзали та спортивні майданчики, підвали та евакуаційні виходи, порядок дотримання правил пожежної безпеки під час навчально-виховного процесу.

У всіх закладах освіти завдяки спільним зусиллям міської ради, меценатів, батьківської громадськості та педагогічних колективів проведено великий обсяг ремонтних робіт. У деяких установах ремонтні роботи тривають.

За результатами перевірок надано рекомендації керівникам навчальних закладів щодо усунення недоліків.

Ураховуючи необхідність додаткової підготовки до організації роботи в закладах освіти міста та відповідно часу для забезпечення виконання всіх рекомендацій, ухвалено рішення щодо проведення об’їзду шкіл, гімназій та позашкільних закладів 31 серпня, безпосередньо перед початком навчального року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини