Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 07:24:58

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

14.07.2020   09:26Агенцiя

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Заступник начальника управління освіти Надія Пономаренко зазначила, що дане питання та формат його проведення обговорюється разом з управлінням культури і туризму. Під час організації проведення випускного на центральній площі міста буде обов’язково врахована думка директорів шкіл, батьків та випускників.

Цього року завершують навчання 325 випускників із восьми навчальних закладів міста. Попередньо обговорено, що у школах вручення атестатів відбудеться на подвір’ях закладів з дотриманням карантинних вимог.

Наразі вирішується остаточна дата проведення випускного балу, оскільки результати ЗНО надійдуть до 29 липня. А 30 та 31 липня може бути проведено загальноміське вручення атестатів випускникам.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив, що при організації проведення випускного потрібно враховувати, що на площі може бути велика кількість людей.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв