Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:30:32

50-річний ювілей відзначає школа № 16

29.09.2012   09:12

Цими днями святкує свій 50-літній ювілей ліцей № 16 м. Чернігова.

Відкритий 1 вересня 1962 р. як середня школа, у 2005 р. був реорганізований в інформаційно-технологічний ліцей, в якому навчаються учні з 5 по 11 клас. За проектом школа розрахована на 520 учнівських місць, а згодом у ній навчалося до 1200 учнів.

За 50 шкільних років середню загальну освіту отримали 3416 учнів, серед них: золотих медалістів – 75, срібних – 32. За цей час школа випустила із своїх стін тисячі учнів, серед яких всесвітньо відома спортсменка Хвостенко О., офіцери, що загинули в Афганістані Матюшенко В., Бриль О.

Школу очолювали талановиті педагоги Погорелець М.І., Бочковська М.В., Попов В.Я., Кашуба С.П., Калябіна О.П., Сеніна В.К., Трофімова Л.П., Кальпета М.П., Кезля Т.В.

У різний час в школі здійснювали свою педагогічну діяльність вчителі, які в майбутньому стали директорами шкіл №8 – Давидова О.П.,
№33 – Ткаченко В.П., №12 – Стельмах В.А., спортивна школа – Бородай Г.І. та нинішні директор школи №1 – Геращенко Л.В., яка працювала піонервожатою, директор школи з вадами слуху – Коломієць А.П.

На даний момент педагогічний колектив ліцею працює у складі 27 вчителів, з яких вищу кваліфікаційну категорію мають 15 вчителів, І категорію – 7, ІІ категорію – 0, спеціалістів – 5. Серед них з педагогічним званням “учитель методист” працює 1 учитель, “старший учитель” – 4 учителі, “Отличник народного просвещения” – 1 учитель, “Відмінник освіти” – 1 учитель.

Сьогодні – це навчальний заклад, який забезпечує міцними знаннями, практичними навичками, виховує в кожного учня потребу саморозвитку і самовдосконалення.

Серед учнів ліцею є переможці ІІ етапу олімпіади з правознавства та екології, міського конкурсу “Молоді таланти Чернігова – 2012” в окремих номінаціях. Учитель інформатики Табаченко Л.В. – переможець міського етапу обласного конкурсу “Використання інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі”.

Пошуковий загін ліцею отримав перемогу у міській краєзнавчій вікторині “Чернігів на зламі ХІХ – ХХ століття”. Учні ліцею неодноразово одержували перемогу у змаганнях з пожежно-прикладного спорту, інших видах спортивних змагань.

Ліцеїсти – активні учасники екологічних акцій, неодноразово ставали переможцями екологічних конкурсів, зокрема: “Мій голос віддаю на захист природи”, міського етапу Всеукраїнського науково-освітнього проекту “Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля”.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.