Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:45:48

50-річний ювілей відзначає школа № 16

29.09.2012   09:12

Цими днями святкує свій 50-літній ювілей ліцей № 16 м. Чернігова.

Відкритий 1 вересня 1962 р. як середня школа, у 2005 р. був реорганізований в інформаційно-технологічний ліцей, в якому навчаються учні з 5 по 11 клас. За проектом школа розрахована на 520 учнівських місць, а згодом у ній навчалося до 1200 учнів.

За 50 шкільних років середню загальну освіту отримали 3416 учнів, серед них: золотих медалістів – 75, срібних – 32. За цей час школа випустила із своїх стін тисячі учнів, серед яких всесвітньо відома спортсменка Хвостенко О., офіцери, що загинули в Афганістані Матюшенко В., Бриль О.

Школу очолювали талановиті педагоги Погорелець М.І., Бочковська М.В., Попов В.Я., Кашуба С.П., Калябіна О.П., Сеніна В.К., Трофімова Л.П., Кальпета М.П., Кезля Т.В.

У різний час в школі здійснювали свою педагогічну діяльність вчителі, які в майбутньому стали директорами шкіл №8 – Давидова О.П.,
№33 – Ткаченко В.П., №12 – Стельмах В.А., спортивна школа – Бородай Г.І. та нинішні директор школи №1 – Геращенко Л.В., яка працювала піонервожатою, директор школи з вадами слуху – Коломієць А.П.

На даний момент педагогічний колектив ліцею працює у складі 27 вчителів, з яких вищу кваліфікаційну категорію мають 15 вчителів, І категорію – 7, ІІ категорію – 0, спеціалістів – 5. Серед них з педагогічним званням “учитель методист” працює 1 учитель, “старший учитель” – 4 учителі, “Отличник народного просвещения” – 1 учитель, “Відмінник освіти” – 1 учитель.

Сьогодні – це навчальний заклад, який забезпечує міцними знаннями, практичними навичками, виховує в кожного учня потребу саморозвитку і самовдосконалення.

Серед учнів ліцею є переможці ІІ етапу олімпіади з правознавства та екології, міського конкурсу “Молоді таланти Чернігова – 2012” в окремих номінаціях. Учитель інформатики Табаченко Л.В. – переможець міського етапу обласного конкурсу “Використання інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі”.

Пошуковий загін ліцею отримав перемогу у міській краєзнавчій вікторині “Чернігів на зламі ХІХ – ХХ століття”. Учні ліцею неодноразово одержували перемогу у змаганнях з пожежно-прикладного спорту, інших видах спортивних змагань.

Ліцеїсти – активні учасники екологічних акцій, неодноразово ставали переможцями екологічних конкурсів, зокрема: “Мій голос віддаю на захист природи”, міського етапу Всеукраїнського науково-освітнього проекту “Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля”.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ