Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 09:35:12

50-річний ювілей відзначає школа № 16

29.09.2012   09:12

Цими днями святкує свій 50-літній ювілей ліцей № 16 м. Чернігова.

Відкритий 1 вересня 1962 р. як середня школа, у 2005 р. був реорганізований в інформаційно-технологічний ліцей, в якому навчаються учні з 5 по 11 клас. За проектом школа розрахована на 520 учнівських місць, а згодом у ній навчалося до 1200 учнів.

За 50 шкільних років середню загальну освіту отримали 3416 учнів, серед них: золотих медалістів – 75, срібних – 32. За цей час школа випустила із своїх стін тисячі учнів, серед яких всесвітньо відома спортсменка Хвостенко О., офіцери, що загинули в Афганістані Матюшенко В., Бриль О.

Школу очолювали талановиті педагоги Погорелець М.І., Бочковська М.В., Попов В.Я., Кашуба С.П., Калябіна О.П., Сеніна В.К., Трофімова Л.П., Кальпета М.П., Кезля Т.В.

У різний час в школі здійснювали свою педагогічну діяльність вчителі, які в майбутньому стали директорами шкіл №8 – Давидова О.П.,
№33 – Ткаченко В.П., №12 – Стельмах В.А., спортивна школа – Бородай Г.І. та нинішні директор школи №1 – Геращенко Л.В., яка працювала піонервожатою, директор школи з вадами слуху – Коломієць А.П.

На даний момент педагогічний колектив ліцею працює у складі 27 вчителів, з яких вищу кваліфікаційну категорію мають 15 вчителів, І категорію – 7, ІІ категорію – 0, спеціалістів – 5. Серед них з педагогічним званням “учитель методист” працює 1 учитель, “старший учитель” – 4 учителі, “Отличник народного просвещения” – 1 учитель, “Відмінник освіти” – 1 учитель.

Сьогодні – це навчальний заклад, який забезпечує міцними знаннями, практичними навичками, виховує в кожного учня потребу саморозвитку і самовдосконалення.

Серед учнів ліцею є переможці ІІ етапу олімпіади з правознавства та екології, міського конкурсу “Молоді таланти Чернігова – 2012” в окремих номінаціях. Учитель інформатики Табаченко Л.В. – переможець міського етапу обласного конкурсу “Використання інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі”.

Пошуковий загін ліцею отримав перемогу у міській краєзнавчій вікторині “Чернігів на зламі ХІХ – ХХ століття”. Учні ліцею неодноразово одержували перемогу у змаганнях з пожежно-прикладного спорту, інших видах спортивних змагань.

Ліцеїсти – активні учасники екологічних акцій, неодноразово ставали переможцями екологічних конкурсів, зокрема: “Мій голос віддаю на захист природи”, міського етапу Всеукраїнського науково-освітнього проекту “Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля”.

Останні новини Чернігівщини

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва»

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва» 09:03

Заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко вважає, що у 2021 році рівень реалізації проєктів у співпраці державної влади з місцевою переходить на новий рівень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 лютого по 8:00 26 лютого 2021 року.

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій 08:49

Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом 08:27

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської місцевої прокуратури 53-річному чернігівцю повідомлено про підозру за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).