Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 16:33:42

50-річний ювілей відзначає школа № 16

29.09.2012   09:12

Цими днями святкує свій 50-літній ювілей ліцей № 16 м. Чернігова.

Відкритий 1 вересня 1962 р. як середня школа, у 2005 р. був реорганізований в інформаційно-технологічний ліцей, в якому навчаються учні з 5 по 11 клас. За проектом школа розрахована на 520 учнівських місць, а згодом у ній навчалося до 1200 учнів.

За 50 шкільних років середню загальну освіту отримали 3416 учнів, серед них: золотих медалістів – 75, срібних – 32. За цей час школа випустила із своїх стін тисячі учнів, серед яких всесвітньо відома спортсменка Хвостенко О., офіцери, що загинули в Афганістані Матюшенко В., Бриль О.

Школу очолювали талановиті педагоги Погорелець М.І., Бочковська М.В., Попов В.Я., Кашуба С.П., Калябіна О.П., Сеніна В.К., Трофімова Л.П., Кальпета М.П., Кезля Т.В.

У різний час в школі здійснювали свою педагогічну діяльність вчителі, які в майбутньому стали директорами шкіл №8 – Давидова О.П.,
№33 – Ткаченко В.П., №12 – Стельмах В.А., спортивна школа – Бородай Г.І. та нинішні директор школи №1 – Геращенко Л.В., яка працювала піонервожатою, директор школи з вадами слуху – Коломієць А.П.

На даний момент педагогічний колектив ліцею працює у складі 27 вчителів, з яких вищу кваліфікаційну категорію мають 15 вчителів, І категорію – 7, ІІ категорію – 0, спеціалістів – 5. Серед них з педагогічним званням “учитель методист” працює 1 учитель, “старший учитель” – 4 учителі, “Отличник народного просвещения” – 1 учитель, “Відмінник освіти” – 1 учитель.

Сьогодні – це навчальний заклад, який забезпечує міцними знаннями, практичними навичками, виховує в кожного учня потребу саморозвитку і самовдосконалення.

Серед учнів ліцею є переможці ІІ етапу олімпіади з правознавства та екології, міського конкурсу “Молоді таланти Чернігова – 2012” в окремих номінаціях. Учитель інформатики Табаченко Л.В. – переможець міського етапу обласного конкурсу “Використання інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі”.

Пошуковий загін ліцею отримав перемогу у міській краєзнавчій вікторині “Чернігів на зламі ХІХ – ХХ століття”. Учні ліцею неодноразово одержували перемогу у змаганнях з пожежно-прикладного спорту, інших видах спортивних змагань.

Ліцеїсти – активні учасники екологічних акцій, неодноразово ставали переможцями екологічних конкурсів, зокрема: “Мій голос віддаю на захист природи”, міського етапу Всеукраїнського науково-освітнього проекту “Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля”.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.