Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 17:48:06

"Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування" -

01.07.2020   12:53Агенцiя

такою була тема навчання для начальників юридичних відділів апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, апаратів райдержадміністрацій та спеціалістів, на яких покладено обов’язки юридичного супроводу діяльності органу державної влади чи місцевого самоврядування.

Відкрили навчання директор Центру Володимир Бойко та заступник начальника юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації Валентина Стасюк.

Олексій Хоменко – начальник управління по роботі з персоналом апарату обласної державної адміністрації ознайомив учасників з правовими аспектами управлінської діяльності у вирішенні кадрових питань.

Разом з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Оленою Соловей учасники обговорили практичні аспекти застосування законодавства про розгляд звернень громадян.

Про зміни в чинному законодавстві щодо реалізації повноважень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування в сфері земельних правовідносин говорила Наталія Сокирко – головний спеціаліст юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації.

А правові аспекти визначення та діяльності уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції та законодавчі шляхи врегулювання конфлікту інтересів висвітлював Іван Вересоцький – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини