Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 15:26:44

Школі № 15 – 50 років

28.09.2012   08:19

27 вересня Чернігівський ліцей святкує свій визначний ювілей – 50-річчя навчального закладу. Урочистості з цієї нагоди проходять сьогодні у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва міста. За цей період навчальний заклад пройшов складний період розвитку від восьмирічки до інноваційного навчального закладу – ліцею, яким є з 1991 року.

Школі № 15 – 50 років

Школі № 15 – 50 років

За півстоліття путівку в життя з цього навчального закладу отримали загалом більше 5,5 тисяч випускників, 3 тисячі – атестати про середню освіту, серед яких – 450 медалістів. Нині у ліцеї навчається 1345 учнів у 44 класах, – зазначила директор ліцею Олена Жовтопляс.

Навчально-виховний процес у ліцеї забезпечують 110 учителів, серед яких 2 – заслужені учителі України, 23 учителя-методиста, 23 старших учителя та 16 науковців.

Ліцей сьогодні – це експериментально-пошукова лабораторія ЧОІППО імені К.Д. Ушинського з апробації нового змісту освіти з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, економіки. Саме з цих профілів розвивають свої здібності ліцеїсти.

Науково-методична рада координує напрям фахової, науково-методичної та дослідницької роботи методичних об’єднань ліцею та учнівської ради “Країна знаку “Сигма”, секції МАН, творчих об’єднань старшокласників, клубів, гуртків, спортивних секцій, студій.

Учні ліцею кожного року стають переможцями та призерами міських та обласних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Зокрема, на міському етапі олімпіад у 2011-2012 навчальному році ліцей № 15 посів І місце серед шкіл міста, а 12 науково-дослідницьких робіт учнів ліцею отримали дипломи різних ступенів у Всеукраїнському конкурсі Малої Академії Наук. Крім того, у 2011-2012 навчальному році ліцеїсти стали переможцями гри “Віват, інтелект!” .

Навчальний заклад ліцей № 15 – переможець Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в номінації “Освітні послуги”, лауреат міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості “Золота фортуна”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа успіху”, переможці конкурсу “Ми – господарі Євро – 2012”.

Серед випускників навчального закладу – студенти престижних вузів України, заслужені діячі науки і техніки, відомі фізики та математики, керівники установ та підприємств, фірм і банків, кандидати наук, державні службовці і депутати, спортсмени і артисти.

“Завтра у ліцеї буде відкрито музей історії школи, у якому зібрані цікаві матеріали за 50 років існування навчального закладу. До цієї роботи доклали своїх зусиль не тільки вчителі школи, а й учні та їх батьки”, – повідомила директорка школи.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.