Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:06:43

Школі № 15 – 50 років

28.09.2012   08:19

27 вересня Чернігівський ліцей святкує свій визначний ювілей – 50-річчя навчального закладу. Урочистості з цієї нагоди проходять сьогодні у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка за участю керівництва міста. За цей період навчальний заклад пройшов складний період розвитку від восьмирічки до інноваційного навчального закладу – ліцею, яким є з 1991 року.

Школі № 15 – 50 років

Школі № 15 – 50 років

За півстоліття путівку в життя з цього навчального закладу отримали загалом більше 5,5 тисяч випускників, 3 тисячі – атестати про середню освіту, серед яких – 450 медалістів. Нині у ліцеї навчається 1345 учнів у 44 класах, – зазначила директор ліцею Олена Жовтопляс.

Навчально-виховний процес у ліцеї забезпечують 110 учителів, серед яких 2 – заслужені учителі України, 23 учителя-методиста, 23 старших учителя та 16 науковців.

Ліцей сьогодні – це експериментально-пошукова лабораторія ЧОІППО імені К.Д. Ушинського з апробації нового змісту освіти з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, економіки. Саме з цих профілів розвивають свої здібності ліцеїсти.

Науково-методична рада координує напрям фахової, науково-методичної та дослідницької роботи методичних об’єднань ліцею та учнівської ради “Країна знаку “Сигма”, секції МАН, творчих об’єднань старшокласників, клубів, гуртків, спортивних секцій, студій.

Учні ліцею кожного року стають переможцями та призерами міських та обласних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських робіт МАН. Зокрема, на міському етапі олімпіад у 2011-2012 навчальному році ліцей № 15 посів І місце серед шкіл міста, а 12 науково-дослідницьких робіт учнів ліцею отримали дипломи різних ступенів у Всеукраїнському конкурсі Малої Академії Наук. Крім того, у 2011-2012 навчальному році ліцеїсти стали переможцями гри “Віват, інтелект!” .

Навчальний заклад ліцей № 15 – переможець Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в номінації “Освітні послуги”, лауреат міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості “Золота фортуна”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа успіху”, переможці конкурсу “Ми – господарі Євро – 2012”.

Серед випускників навчального закладу – студенти престижних вузів України, заслужені діячі науки і техніки, відомі фізики та математики, керівники установ та підприємств, фірм і банків, кандидати наук, державні службовці і депутати, спортсмени і артисти.

“Завтра у ліцеї буде відкрито музей історії школи, у якому зібрані цікаві матеріали за 50 років існування навчального закладу. До цієї роботи доклали своїх зусиль не тільки вчителі школи, а й учні та їх батьки”, – повідомила директорка школи.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.