Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:30:17

Місцеві активісти с. Тупичів навчаються партнерству та залученню ресурсів

08.11.2011   08:00Агенцiя

Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром “Доброчин” на Городнянщині, в селі Тупичів Чернігівської області, 4 листопада.

Метою тренінгу було навчити місцевих активістів залучати ресурси, доступні для діяльності з розвитку громад та ознайомити з видами та моделями партнерства, критеріями ефективної співпраці.

Як скласти перелік необхідних ресурсів, де їх знайти та які методи застосувати; з ким і як співпрацювати та які критерії ефективної співпраці; “за” і “проти” партнерства – це малий перелік питань, які розглядалися на тренінгу, який провів Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини.

Освітній компонент проекту сприяє підвищенню професійного рівня місцевих активістів для розвитку місцевих ініціатив і вирішенню локальних проблем. І в майбутньому вони зможуть практично його застосовувати для планування і організації вирішення локальних проблем чи розвитку і підтримці місцевих ініціатив.

Активну участь постійно приймають у всіх заходах сільський голова Лариса Шовкова, директор клубу – Валентина Рись, керівники гуртків – Дуброва Ніна і Ситник Наталія.


Метою проекту “Від Мрій до Дій”, що здійснюється Центром “Доброчин” за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Центр “Доброчин“

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.