Про актуальні питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми
Йшлося під час тематичного семінару для представників структурних підрозділів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, які відповідають за реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
Катерина Ганжа, головний спеціаліст відділу з питань сім’ї та гендерної політики Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, повідомила учасникам головні тези проблематики торгівлі людьми, проаналізувала ситуацію на міжнародному та національному рівнях.
Окрім того, в ході вебінару, учасники ознайомилися із процедурою встановлення статусу особи, котра постраждала від торгівлі людьми та визначили порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.
Методист Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Велько розповіла учасникам про захист та реінтеграція постраждалих від торгівлі людьми, гарантовані державою.
Про роль громадських організацій у боротьбі з торгівлею людьми вела мову Наталія Кулікова, керівник проектів ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини”.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.