Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 09:04:43

Професійне навчання за направленням служби зайнятості: з військовослужбовця в електрогазозварники

16.06.2020   12:56Агенцiя

Незважаючи на пережите, колишній військовослужбовець, учасник АТО Владислав Казановський не втратив любові до життя та має велике бажання бути потрібним суспільству. Саме тому, повернувшись до мирного життя, чоловік одразу почав шукати роботу. Однак самостійно працевлаштуватись йому не вдалося, тож за допомогою звернувся до Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

За освітою Владислав механік, але серед запропонованих особистим консультантом вакансій підходящої не знайшлося. Отож зацікавився пропозицією електрогазозварника. Тоді йому запропонували безкоштовно пройти професійне навчання за направленням служби зайнятості та отримати нову професію. Він погодився і вже 9 червня вирушив до Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де протягом 6 місяців опановуватиме тонкощі електрогазозварювання. Здобуті знання закріпить на практиці, безпосередньо на робочому місці, яке гарантує ТОВ «Поліська картопляна фабрика».

Довідково: Служба зайнятості організовує професійне навчання за професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом у роботодавців. Безробітні вчаться як у навчальних закладах області, так і за її межами, в тому числі у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Загалом протягом січня-травня поточного року в області набували нових професій та підвищували кваліфікацію 985 безробітних.

Останні новини Чернігівщини

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини