Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 10:00:21

Про відзначення державними нагородами України працівників Національного університету "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ

10.06.2020   18:45Агенцiя

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №215/2020

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження новітніх освітніх технологій, багаторічну плідну наукову, педагогічну діяльність постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ПУЗИРНОГО Вячеслава Феодосійовича — завідувача кафедри трудового права, адміністративною права та процесу

Нагородити орденом кннгнні Ольги III ступеня

ГАЦЕНКО Ірину Олександрівну — доцента кафедри філософії і суспільних наук

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

СМОЛЯР Валентину Іванівну — завідувача їдальні

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

САВЧЕНКО Олені Віталіївні — завідувачеві кафедри промислового і цивільного будівництва, доктору технічних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ВЕРШНЯКУ Григорію Олексійовичу — головному бухгалтерові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ІЛЬЧУКУ Валерію Петровичу — професорові кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
9 червня 2020 року
 

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини