Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:21:15

Чернігівському державному інституту економіки і управління - 18 років

20.09.2012   11:34

Чернігівській державний інститут економіки і управління відзначив 18 років з Дня заснування. Студенти, викладачі та керівництво цього навчального закладу зібрались в фізкультурно-оздоровчому комплексі відсвяткувати день народження інституту. Урочистості відбулись за участю секретаря міської ради Олега Шеремета.

Олег Шеремет з привітальним словом звернувся до всіх студентів та викладачів цього навчального закладу. Він висловив сподівання, що Чернігівський державний інститут економіки і управління і надалі залишиться одним із кращих навчальних закладів України. Адже за роки свого існування інститутом підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих фахівців. Випускники цього навчального закладу стали кандидатами наук, керівниками підприємств і організацій, відкрили власний бізнес.

Секретар міської ради від імені Чернігівського міського голови О.Соколова за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:
 - Суховірському Борису Івановичу, ректору Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Ремньовій Людмилі Михайлівні, декану фінансово-економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Також за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління Подяку Чернігівського міського голови оголошено:
 - Поляковій Аллі Анатоліївні, завідувачу кафедри іноземних мов Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Васильєву Євгену Олександровичу, завідувачу навчальними корпусами Чернігівського державного інституту економіки і управління.

 Довідка:

Чернігівський державний інститут економіки і управління засновано 19 вересня 1994 року. Популярністю серед абітурієнтів користуються такі спеціальності, як: "Фінанси", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій", "Правознавство" та інші. Це єдиний у Чернігівській області навчальний заклад, де готують фахівців з таких спеціальностей, як: "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Водні ресурси", "Будівництво", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Агрономія". Студенти в інституті не лише навчаються, а й мають можливість займатися спортом, художньою самодіяльністю, мандрувати світом.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини