Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 00:04:02

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові

28.02.2020   10:35Агенцiя

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

У її ході учасники обговорять питання співробітництва та взаємодії органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських спільнот у реалізації державно-громадського та державно-приватного партнерства для забезпечення доступу до якісної математичної, природничо-наукової та цифрової освіти. Проаналізують результати участі України у міжнародному дослідженні PISA-2018 та визначать шляхи подолання прогалин у формуванні математичної та природничо-наукової грамотності, можливості створення умов для якісної STEM-освіти. Розглянуть методи мотивування учнів до вивчення математики, чимало інших інноваційних або проблемних питань освітнього процесу.

— Указом Президента України наступний, 2020–2021 навчальний рік, проголошено Роком математичної освіти в Україні. І тепер вже від людей на місцях залежить і рівень його виконання, і наповнення якісним змістом, — зазначив радник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний, який вітав учасників конференції від імені ОДА. — Маємо довести, що математика і математики потрібні цій країні.
Віталій Загайний побажав освітянам успіхів у пошуках нових форм та методів викладання математичних наук.

Конференція триватиме два дні — 27 та 28 лютого. Проводиться вона за ініціативою Центру освітніх реформ «Наші діти» (м. Чернігів) та за підтримки Чернігівської облдержадміністрації, Інституту педагогіки НАПН України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Асоціації керівників шкіл України.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини