Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:20:14

Першокурсники ЧДТУ стали справжніми студентами. ФОТО

18.09.2012   11:35Агенцiя

15 вересня 2012 року відбулось посвячення першокурсників Чернігівського державного технологічного університету в студенти.

Традиційно це дійство проходило на базі відпочинку ЧДТУ у Шестовиці. Наймолодших членів студентського колективу чекали випробування на міцність, витривалість та спритність.

У цьому році посвячення проходило у стилі піонерського свята часів Радянського Союзу. Червоні галстуки, горни, пілотки та інші атрибути, звичні для старшого покоління викладачів, але вже майже невідомі юним першокурсникам.

Студентів привітав ректор ЧДТУ, д.е.н., проф. Сергій Миколайович Шкарлет. Він побажав новим студентам успіхів у навчанні, наукових та творчих досягнень, вміння ставити перед собою високу мету та досягати її.
Старшокурсники передали новачкам важливі настанови на майбутнє студентське життя.

Неофійна, але дуже шанована у студентській спільноті особа – „Шара” – також була присутня на святі і обіцяла свою прихильність наймолодшим студентам.

Студенти 1 курсу презентували свої групи, демонстрували таланти та вміння, щоб переконати присутніх, що зміна прийшла достойна.

Спортивні змагання, неформальне спілкування сприяли налагодженню взаєморозуміння і дружніх зв'язків.

Автор фото Є.В.Дубенець

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.