Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 23:18:42

У Чернігові рятувальники провели пізнавальний захід з безпеки життєдіяльності

14.02.2020   11:30Агенцiя

13 лютого у Чернігові фахівці Чернігівського міського відділу обласного Управління ДСНС провели лекцію на тему: "Попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій на робочому місці та в побуті".

Рятувальники розповіли про наслідки пожеж і надзвичайних подій, які мали місце на території Чернігівщини у минулому році, основні причини їх виникнення, довели вимоги щодо обережного поводження з відкритим вогнем, безпечного користування побутовими нагрівальними й електричними приладами, першочергові дії під час виникнення пожежі та у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Також, була зосереджена увага на утриманні об`єктів в належному протипожежному стані, зокрема евакуаційних шляхів, електрогосподарства, працездатності систем оповіщення та протипожежного захисту, зовнішнього і внутрішнього водопостачання, справності й достатньої кількості первинних засобів пожежогасіння. 

Крім того, роз`яснено основні технічні характеристики вогнегасників та методи їх використання під час ліквідації пожеж різних класів. Учасники заходу мали можливість поспілкуватись з рятувальниками та отримати відповіді на різноманітні запитання.

На завершення, всі присутні подякували фахівцям Служби порятунку за змістовний та пізнавальний захід.

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.