Здійснено профілактичну роботу щодо інфекційних захворювань
У Чернігівському та Куликівському районах фахівці Держпродспоживслужби провели зустрічі з педагогічними та учнівськими колективами закладів освіти.
Зокрема, у Киїнській загальноосвітній школі особливу увагу під час зустрічі спеціалісти акцентували на важливості дотримання правил особистої гігієни, чистоти побутового посуду та використання дезінфекційних засобів для профілактики гепатиту А. Працівники закладу отримали пам’ятки з відповідними рекомендаціями.
Зустріч у Ковчинській загальноосвітній школі Куликівського району була присвячена попередженню захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Фахівці територіального управління наголосили на дотриманні правил особистої гігієни працівникам та дітьми, необхідності проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів у класних кімнатах та у приміщенні школи загалом при зростанні кількості хворих на грип та ГРІ. Також нагадали про заборону проведення масових заходів у період загострення захворюваності. Присутні отримали листівки з переліком профілактичних заходів, виконання яких допоможе запобігти поширенню вірусів грипу та ГРІ і зберегти здоров’я.
А спеціалісти Менського районного управління Держпродспоживслужби спільно з представниками місцевої прокуратури здійснили комісійну перевірку Менської виправної колонії №91 та ізолятора тимчасового тримання № 4, що у місті Мена. Вони ознайомилися з умовами проживання, комунально-побутового і медичного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб, акцентуючи увагу на дотриманні вимог законодавства, санітарних норм та норм харчування. Спеціалісти встановили низку недоліків, що можуть сприяти умовам виникнення і поширення інфекційних захворювань, зокрема туберкульозу, і надали пропозиції щодо попередження цих хвороб серед ув’язнених.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression