Про особливості формування бюджету сільської, селищної, міської ради ОТГ у Добрянці
Чи станеться диво і нас вже 2020 р. переведуть на прямі міжбюджетні відносини?", - таке запитання пролунало під час першого з низки семінарів "Особливості формування бюджету сільської, селищної, міської ради ОТГ". Проводився він Центром підвищення кваліфікауії у Добрянці.

Учасники - селищний голова Володимир Ткаченко, штатні працівники рад, що об'єдналися, депутати селищної ради.
Розглядалися дві теми: проболеми та перспективи бюджетної децентралізії й державна політика у сфері публічних закупівель, які висвітлювали Микола Силенко - консультант із бюджетних питань Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ та Павло Степанов - начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Через варіантність наступного розвитку подій розглянули дії місцевого самоврядування, як у випадку непереведення на прямі міжбюджетні взаємини у поточному року, так і в разі позитивного вирішення питання.
Наголошувалося - в першому випадку жодних змін щодо бюджетування не відбувається, тому районний бюджет має профінансувати всі бюджетні призначення на тих же засадах, що й минулого року. Також це озаначатиме, що процес реорганізації рад затягнеться майже на рік. Це, фактично, час на підготовку для роботи за нових умов. Втім може статися "диво" - тоді процеси відбуватимуться надзвичайно швидко.
Частина публічних закупівель промайнула в режимі брифінгу - учасників зустрічі цікавили норми, що набувають чинності з 19 квітня 2020 р., обгругтованість запровадження величезних штрафів за порушення тендерного законодавства, особливості формулювання умов закупівель, відповідальність підприємців, терміни проведення торгів на наступний рік, можливості корегування та ін.
Своєрідним результатом семінару стало розв'язання однієї з порушених проблем у режимі реального часу, а саме - як має зазначатися назва першого підпису на платіжних дорученнях? Разом із казначейством погодили прийнятне формулювання.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.