У Корюківці відбувся семінар-тренінг щодо протидії інформаційним загрозам
Питання безпеки інформаційного простору в Україні не втрачає актуальності. Найбільш вразливими до інформаційних загроз є прикордонні території. З метою запобігання та протидії таким загрозам в Чернігівській області здійснюється ряд заходів, серед яких – проведення просвітницької роботи, аналіз інформаційного середовища та реалізація відповідних програм і проектів.
Днями семінар-тренінг щодо протидії інформаційним загрозам у прикордонні відбувся у м. Корюківка. Захід, спрямований на представників влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації та громадськості відбувся у рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки у приміщенні Корюківської міської ради.
Представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко розповіла про ситуацію у телерадіопросторі області та презентувала досвід місцевих радіоорганізацій з реалізації проекту «Радіо Громад».
Начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Валерій Сорокін представив до уваги присутніх аналіз актуальних інформаційних загроз, що характерні для прикордонних районів.
Особливу увагу спікери звернули на проблему поширення теле- і радіопрограм країни-агресора на прикордонній території Чернігівщини, а також на потребу розширення зони, охопленої вітчизняним мовленням.
Учасники зустрічі обговорили перспективи участі Корюківської ОТГ у проєктах з розвитку інформаційного простору та спільні дії у напрямку запобігання інформаційним загрозам.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.