Як стати офіцером і в чому переваги навчання у військовому виші – дізналися старшокласники у Чернігові
В Чернігів, задля поінформування і зацікавлення потенційних кандидатів на навчання, прибули представники одразу з чотирьох потужних військових вишів.
Про умови вступу та навчання у військових вишах, а також переваги служби в Збройних Силах України школярами розповіли офіцери і курсанти Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Київського військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Одеської військової академії.
Зустріч військових зі школярами випускних класів відбулася у залі Чернігівського обласного молодіжного центру. Ініціювали та забезпечили проведення заходу офіцери Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальних послуг.
Під час заходу учні дізналися багато цікавого про вступні випробування, вимоги до абітурієнтів, навчання курсантів та перспективи військової служби. Під час зустрічі школярі переглянули короткометражні фільми про військові навчальні заклади, а у фойє центру мали можливість ознайомитись зі зразками спорядження та стрілецького озброєння української армії.
Усі зацікавлені навчанням у престижних військових вишах також мали можливість поспілкуватися в індивідуальному порядку з офіцерами вишів, щоб детальніше дізнатися про умови вступу та правила прийому.
Олександр Парій, Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.