Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 20:15:34

День кар’єри у Ніжині

07.12.2019   11:13Агенцiя

6 грудня на базі Державного навчального закладу «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри».

З метою популяризації робітничих професій, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у ліцеї майстри в/н та педагогічні працівники ліцею разом із учнями представили на даному заході творчі локації та провели цікаві майстер – класи з професій «Кухар. Кондитер», «Машиніст крана автомобільного. Стропальник», «Перукар», «Монтажник санітарно – технічних систем та устаткування». «Лицювальник – плиточник», «Електрозварнпик ручного зварювання», «Швачка».

Практичний психолог Музиря Н.В. разом із учнями розповсюджували інформаційні буклети про ліцей з-поміж школярів, а заступник директора з НВихР Карпенко Л.Г. ознайомила присутніх у актовій залі із особливостями навчання у ліцеї та професіями, за якими буде здійснюватися прийом учнів у 2020 році.

Захід пройшов жваво, цікаво та корисно для всіх учасників.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини