12 вправ навчальних стрільб навідників-операторів
На Чернігівщині, на базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України триває підготовка військовослужбовців служби за контрактом, які прибули з бойових частин.
В якості основної складової підготовки військових фахівців піхотних підрозділів є стрільба з бойової машини піхоти (БМП). Контрактники виконували вправи стрільб не лише на місці, але і з ходу, по цілям, що з’являються та рухаються. Стрільба велася як з автоматичної 30-міліметрової гармати так і з спареного кулемету Калашникова.
Виконання вправи стрільб під час руху з БМП передбачено програмою підготовки для навідників-операторів.
- Навідники-оператори бойових машин в ході підготовки виконують 12 вправ стрільб. Водночас ми проводимо заняття і з суміжних дисциплін, зокрема тактична підготовка, інженерна підготовка, тактична медицина, розвідка, - зазначив заступник командира механізованого батальйону Олег Куфальський.
Загалом така підготовка для механіків-водіїв та навідників-операторів триває 45 навчальних днів.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.