Семінар з питань публічних закупівель
5 листопада у приміщенні Городнянської міської ради відбувся семінар для замовників та учасників публічних закупівель.
Даний захід був орієнтований на фахівців, які проводять процедури закупівлі робіт або приймають у них участь.
Мета заходу – донести учасникам семінару інформацію про зміни в держзакупівельному законодавстві у зв’язку з прийняттям Закону України від 19 вересня 2019 року «Про публічні закупівлі».
Консультації щодо публічних закупівель у відповідності до законодавства України надав Микола Силенко – регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України, кандидат економічних наук.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.