Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:55:50

В одній із шкіл Новгород-Сіверського району митники шукали контрабанду

06.09.2012   12:06Агенцiя

У день початку навчального року начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов відвідав одну зі шкіл Новгород-Сіверського району

Привітати дітей з початком навчального року до школи Новгород-Сіверського району завітали голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації В’ячеслав Кауфман та начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов.

Олександр Іванов розповів школярам про професію митника, історію виникнення цієї професії та сучасну митну службу. Більш детально зупинився начальник митниці у своїй розповіді саме на діяльності Чернігівської митниці, яка функціонує в області з 1993 року.

Начальник митниці звернув увагу дітей на соціальну значущість професії митника у суспільстві. Пояснив, що обов’язки митників не обмежуються лише “фіскальною” функцією, тобто поповненням державного бюджету. Окрім цього, фахівці митниці запобігають незаконному ввезенню товарів та небезпечних речовин і таким чином разом з правоохоронними органами забезпечують національну безпеку країни. З початку цього року чернігівськими митниками виявлено на кордоні понад 30 випадків незаконного переміщення наркотичних речовин. Дуже прикро, що в багатьох випадках порушниками є молоді люди, віком до 30 років.

Розповів начальник митниці про роботу кінологічних команд, яких сьогодні у митниці 8. Щоб наочно показати школярам як працюють митники разом з чотирилапими помічниками у пошуках контрабанди до школи завітала кінологічна команда. Головний інспектор митниці Валентин Бунак і його помічниця – лабрадор Шакіра продемонстрували свою роботу.
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.