Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 14:13:50

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

23.10.2019   15:48Агенцiя

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю на чолі з начальником управління патрульної поліції Андрієм Думичем спільно з представниками Регіонального сервісного центру завітали до однієї з автошкіл міста.

За словами організаторів заходу, для того, щоб забезпечити максимальну безпеку дорожнього руху на усіх рівнях та запобігти збільшенню дорожньо-транспортних пригод, травматизму на дорогах чи навіть просто порушень Правил дорожнього руху, слід працювати не тільки з водіями, а починати із слухачів автошкіл.

Поліцейські розповіли майбутнім водіям про найбільш часті причини порушення Правил дорожнього руху та наочно продемонстрували їхні жахливі наслідки, вдавшись до, так званої, «шокової терапії», – показ фото та відео з місць реальних дорожньо-транспортних пригод.

На останок патрульні запропонували слухачам протестувати «DrunkBustersGoggles» – окуляри, які імітують вплив алкоголю на поведінку людини. Щоб відчути та усвідомити ризики керування в нетверезому стані, всім, хто забажав себе випробувати, запропонували виконати певні вправи, які наочно демонстрували, що п’яний водій за кермом несе реальну загрозу оточуючим.

У планах поліцейських охопити якомога більше слухачів закладів, що готують водіїв, тому основна робота ще попереду.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини