Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 13:06:04

Питання модернізації державної служби є ключовим для посадовців

04.09.2012   07:50

Короткотерміновий семінар з питань виконання підпункту 200.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка. Ефективна держава" відбувся в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті семінару взяли участь начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Віктор Сухоруков; директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко; головний спеціаліст відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб органів державної влади Управління методичного забезпечення діяльності кадрових служб Наталія Камінська; завідувач сектору управління персоналом на державній службі експертно-аналітичного відділу Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Анжела Кукуля.

Серед слухачів були керівники апаратів райдержадміністрацій, начальники відділів апарату облдержадміністрації, представники кадрових служб її структурних підрозділів та територіальних представництв центральних органів виконавчої влади. Всього - 131 посадовець.

За допомогою відеоконференцзв'язку в семінарі також взяли участь представники комісій з підготовки профілів професійної компетентності райдержадміністрацій.

Під час  відкриття наголошувалося: питання модернізації державної служби є ключовим для посадовців, які працюють  в органах державної влади. Протягом семінару йшлося про поточний стан реалізації адміністративної реформи, розглядалися питання функціонування служб персоналу в умовах впровадженння нового законодавства про державну службу, порядок проведення конкурсу на заміщення посад в органах державної влади.

Слухачі мали можливість ознайомитися з особливостями проведення функціонального обстеження органів виконавчої влади, розробки профілів професійної компетентності та деякими іншими питаннями. Повний відеозвіт про семінар незабаром буде розміщено на сайті Центру.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.