Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:35:10

“День Знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

03.09.2012   17:46Агенцiя

Знання – основа прийняття рішень і формування самодостатньої та демократичної людини. 3 вересня у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП відбулось урочисте святкування “Дня Знань”.

Директор Чернігівського інституту МАУП кандидат економічних наук, доцент, академік Академії економічних наук України Мурашко М.І. привітав викладачів, студентів з новим початком навчального року, зазначив, що для першокурсників відкривається нова сторінка життя, яка дарує кожному студенту знання, емоції, особистісний, творчий та професійний розвиток. Протягом виступу звернув увагу на завдання Академії – підготовка фахівців високої кваліфікації, активна участь у процесі формування інтелектуального потенціалу країни, вищих потреб особистості, громадянського й духовного її відродження.

В інституті існує почесна традиція – найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки. На згадку про цей урочистий день студенти 5 курсу юридичного факультету, відмінники навчання – Приходько Катерина та Хиль Алла, вручили залікові книжки та “Пам’ятки першокурсника”.

В житті на все свій час. Студентське життя дуже швидкоплинне. Для випускників ЧІ МАУП закінчилось безтурботне життя. Для вручення дипломів випускникам Чернігівського інституту імені Героїв Крут запросили начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області Нашиванько Володимира Петровича.

Кожний рік традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів які відмінно навчалися та брали активну участь у культурному житті Академії. Декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Тюленєв В.Г. привітав всіх присутніх та вручив грамоти. Протягом свята лунали пісні про Україну, про добрі мрії та любов. Ведуча завершила свято змістовними словами:

…Нехай граніт науки вам твердим не буде,
Хай рідним вам стануть цього вузу стіни.
Хай альма-матер крилами зігріє,
Викладачі суворими не будуть.

Нехай наука кличе і зоріє,
І виведе упевнено нас в люди.
Хай буде вам у добрий час дорога,
Це перший крок – з молитвою надії.


ПРЕС -ЦЕНТР ЧІ імені Героїв Крут МАУП

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини