Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 10:47:23

Маркетинг об’єднаної територіальної громади та розвиток туристичного потенціалу

09.10.2019   08:34Агенцiя

Як створювати бренд громади, формувати її привабливий імідж для потенційних споживачів туристичних, рекреаційних та інших послуг та залучати необхідні для цього ресурси?

Саме про це йдеться під час семінару "Маркетинг об’єднаної територіальної громади, брендування території та розвиток туристичного потенціалу", який проходить в Чернігові 8 − 9 жовтня.

Захід організований Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для працівників апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, райдержадміністрацій, відповідальних за зазначений напрям роботи.

Учасники семінару ознайомляться із завданнями та інструментами маркетингу територій; дізнаються про шляхи формування конкурентних переваг туристично-рекреаційного комплексу регіону та роль локальної ідентичності у формуванні бренду громади. Також висвітлюватимуться конкретні приклади з досвіду Чернігова та територіальних громад області щодо розробки та реалізації проектів, спрямованих на популяризацію їхнього туристичного потенціалу.

Низка зустрічей запланована в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г.П. Галагана, під час яких обговорюватимуться основні аспекти розвитку музейної справи в області та громадах зокрема.

Практична сторона розмови охоплюватиме напрями роботи, які включають не лише комплектування, зберігання фондів та формування колекцій, а й інтерактивні лекції, майстер-класи, квести, покликані зацікавити відвідувачів та сприяють перетворенню музею у соціокультурний хаб, інформує Чернігівський центр підвищення кваліфікації.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06

Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.

19 червня: цей день в Україні і світі 08:02

День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини