Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 21:27:44

Школярі Чернігівщини краще за всіх вчать французьку мову

29.08.2012   09:16Агенцiя

Випускники Чернігівщини посіли перше місце в Україні за результатами тестування з французької мови.

Про це на серпневій конференції педагогічних працівників Чернігівської області повідомила директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

“З французької мови абітурієнти Чернігівщини в цьому році показали найкращий в Україні результат і посіли перше місце”, – сказала вона.

За словами С. Сакаєвої, педагоги області можуть пишатися також покращенням результатів ЗНО з фізики й математики (4-те місце проти торішніх 15-го і 14-го), хімії (5-те місце проти 11-го), української і німецької мов, за якими Чернігівщина займає 9-ту і 6-ту позиції відповідно.

Водночас є предмети, з яких область погіршила результати, і це, за словами С. Сакаєвої, має стати темою серйозних розмов у педколективах.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини