Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:35:53

Краща опорна школа Чернігівщини збирає дітей аж із 17-ти населених пунктів

28.08.2012   12:45

У Ріпкинській загальноосвітній школі №2, визнаною кращою серед опорних навчальних закладів Чернігівщини, навчаються діти з 17-ти населених пунктів. Про це на серпневій конференції педагогічних працівників області повідомив її директор Сергій Лебедко.

"До нашої школи щоранку трьома шкільними автобусами з’їжджаються учні з 17-ти населених пунктів Ріпкинського району, розташованих у радіусі до 40 кілометрів від райцентру. Сьогодні у нас навчається 536 учнів, з яких 169 - підвозяться", - розповів директор.

За його словами, школа, де вчаться діти з такої великої кількості сіл - унікальне явище як на Чернігівщині, так і в Україні загалом. І тому її досвід Міністерство освіти, науки, молоді та спорту використовувало при розробці проекту Положення "Про освітній округ".

Школа має належну матеріально-технічну базу, створену, в основному, стараннями педколективу, батьків та учнів. За два останні роки вони облаштували концертний та спортивні зали, методкабінет, класні кімнати, створили фонтан-акваріум, змінили дизайн шкільного подвір’я. Забезпеченість досвідченими, висококваліфікованими кадрами дозволяє навчальному закладу проводити факультативні заняття та гуртки, а також надавати учням професійну освіту. Відтак, у школі старшокласники з різних шкіл району отримують професії операторів комп’ютерного набору та водіїв категорії А, В, С.

Своєрідним "ноу-хау" навчального закладу стало відкриття у ньому консультаційних пунктів із підготовки до ЗНО. У них вчителі вищої категорії та методисти працюють з випускниками, причому не тільки своєї школи, а й з будь-якого навчального закладу району.

"Батьки навіть з віддалених сіл привозять дітей до нас і ми їх готуємо до ЗНО. Ніде в Україні таких безкоштовних консультаційних пунктів немає", - зазначив директор.

Створені у ріпкинській школі №2 умови для навчання та розвитку і належна організація підвозу так приваблюють дітей, що вони, раз відвідавши цю школу, самі просяться до неї. Це дозволяє безболісно розв’язувати проблему закриття малокомплектних сільських навчальних закладів.

"У ряді сіл школи закривалися без будь-якого тиску, і я цим пишаюся", - наголосив С. Лебедко.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/krashcha_oporna_shkola_chernigivshchini_zbirae__ditey_ag_iz_17_ti_naselenih_punktiv_1751751

Останні новини Чернігівщини

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.

Особи нічних “малевичів” встановили

Особи нічних “малевичів” встановили 08:40

Працівники Чернігівського міського відділу поліції вже опитали нічних горе-малевичів, які розмалювали в ніч з неділі на понеділок фасади будинків на вулиці Рокосовського.