Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 23:47:44

Краща опорна школа Чернігівщини збирає дітей аж із 17-ти населених пунктів

28.08.2012   12:45

У Ріпкинській загальноосвітній школі №2, визнаною кращою серед опорних навчальних закладів Чернігівщини, навчаються діти з 17-ти населених пунктів. Про це на серпневій конференції педагогічних працівників області повідомив її директор Сергій Лебедко.

"До нашої школи щоранку трьома шкільними автобусами з’їжджаються учні з 17-ти населених пунктів Ріпкинського району, розташованих у радіусі до 40 кілометрів від райцентру. Сьогодні у нас навчається 536 учнів, з яких 169 - підвозяться", - розповів директор.

За його словами, школа, де вчаться діти з такої великої кількості сіл - унікальне явище як на Чернігівщині, так і в Україні загалом. І тому її досвід Міністерство освіти, науки, молоді та спорту використовувало при розробці проекту Положення "Про освітній округ".

Школа має належну матеріально-технічну базу, створену, в основному, стараннями педколективу, батьків та учнів. За два останні роки вони облаштували концертний та спортивні зали, методкабінет, класні кімнати, створили фонтан-акваріум, змінили дизайн шкільного подвір’я. Забезпеченість досвідченими, висококваліфікованими кадрами дозволяє навчальному закладу проводити факультативні заняття та гуртки, а також надавати учням професійну освіту. Відтак, у школі старшокласники з різних шкіл району отримують професії операторів комп’ютерного набору та водіїв категорії А, В, С.

Своєрідним "ноу-хау" навчального закладу стало відкриття у ньому консультаційних пунктів із підготовки до ЗНО. У них вчителі вищої категорії та методисти працюють з випускниками, причому не тільки своєї школи, а й з будь-якого навчального закладу району.

"Батьки навіть з віддалених сіл привозять дітей до нас і ми їх готуємо до ЗНО. Ніде в Україні таких безкоштовних консультаційних пунктів немає", - зазначив директор.

Створені у ріпкинській школі №2 умови для навчання та розвитку і належна організація підвозу так приваблюють дітей, що вони, раз відвідавши цю школу, самі просяться до неї. Це дозволяє безболісно розв’язувати проблему закриття малокомплектних сільських навчальних закладів.

"У ряді сіл школи закривалися без будь-якого тиску, і я цим пишаюся", - наголосив С. Лебедко.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/krashcha_oporna_shkola_chernigivshchini_zbirae__ditey_ag_iz_17_ti_naselenih_punktiv_1751751

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини