Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:55:44

Презентація студентів I курсу хіміко-біологічного факультету

04.11.2011   13:00Агенцiя

3 листопада відбулася презентація студентів I курсу хіміко-біологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Декан факультету Олександр Петрович Третяк привітав першокурсників зі святом. Побажав легкого влиття в студентську сім’ю та не забувати, що попереду перша сесія, яку потрібно здати успішно.

У концертній програмі взяли участь студенти 11 групи (спеціальність “Хімія”), 12 групи (спеціальність “Біологія”), 13 групи (спеціальність “Екологія”). Першокурсники продемонстрували свої творчі здібності у піснях, танцях, гумористичних сценках. Студенти старших курсів хіміко-біолгічного та інших факультетів привітали “першачків” з цим чудовим святом.

Талановито, з почуттям гумору прозвучав виступ доцента Володимира Миколайовича Гаврилова із сатиричною мініатюрою: “Спостереження із студентського життя”, від якого глядачі були в захваті.

На завершення презентації на сцену була запрошена випускниця хіміко-біологічного факультету Федорченко Антоніна, екс-староста 2011 року, яка привітала першокурсників зі святом. А декан факультету Олександр Петрович Третяк зачитав “клятву першокурсника” і вручив старостам груп призи – фотоальбоми та торти.

Докія Бельченко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини