Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 09:10:37

Громадський бюджет як шлях взаємодії влади і громади

04.07.2019   07:54Агенцiя

Жителі Кіптівської громади детально ознайомилися із громадським бюджетом і висловили зацікавлення у реалізації цього механізму співпраці влади та громадськості у своїй ОТГ.

1 липня у громаді відбувся перший семінар «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою і громадою». У семінарі взяли участь старости сіл Кіптівської ОТГ, представники місцевої влади й громадські активісти.

Голова громадської організації «Асоціація демократичного розвитку» Анна Ніколенко-Баєва, експертки громадського бюджету Олена Лисенко та Ірина Синельник представили учасникам семінару історію запровадження громадського бюджету в Україні та закордоном, розповіли про особливості бюджету участі у Чернігові й ОТГ Чернігівщини.

Також під час семінару учасники спланували етапи його втілення у Кіптівській громаді, адже переважна більшість ОТГ регіону вже реалізують або мають намір запровадити у себе досвід залучення місцевих жителів до розподілу частини коштів бюджету громади.

Серед проектів, які можна запропонувати у громаді, учасники назвали оновлення парку, облаштування автобусної зупинки, встановлення спортивного і дитячого майданчиків.

Позитивно оцінює можливості втілення бюджету участі у Кіптівській ОТГ сільський голова Володимир Кучма. Він переконаний, що це дозволить активізувати місцевих мешканців та втілити низку проектів, які хочуть люди.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини